Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Život v obci > Akce, které se budou konat: > Informace k Starýmu hanáckýmu právu

Informace k Starýmu hanáckýmu právuDatum konání:
13.2.2017
Datum ukončení:
28.2.2017

Dobrý den,

v rámci letos se konajícího Starýho hanáckýho práva zjišťujeme, zda by mysločské domácnosti měly zájem o zakoupení si obědů pro sebe a své známé, příbuzné, kteří je při této akci navštíví.
Cena obědu by se pohybovala mezi 70-90 Kč/porci (polévka, hlavní jídlo) podle zájmu občanů. Vzhledem k předpokládané rekonstrukci školní kuchyně, potřebujeme vědět pro externě zajištěné kuchaře přibližné množství zájemců. Účinkující mají obědy zdarma jako každé Právo.
Prosíme o zpětnou vazbu na lístku se jménem a přibližným počtem porcí do schránky OÚ Mysločovice, na mail ucetni@myslocovice.cz, zanda.holikova@seznam.cz, nebo telefon 577 121 050, 606 793 940. Prosíme nejpozději do 20. února 2017.

Dále bychom měli prosbu do domácností Mysločovic, zda by někdo měl fotky z dřívějších ročníků Starýho hanáckýho práva a chtěl by je půjčit na výstavku při letos probíhajícím „Právu“, ať je přinese v úředních hodinách na OÚ Mysločovice k naskenování, případně pošle mailem na zanda.holikova@seznam.cz. Fotky budou na počkání naskenovány na OÚ a ihned vráceny.

Kdo má zájem o dětské kroje, musí si je bohužel sehnat sám nebo si zajistit ušití. Dětské kroje se nikdy nezajišťovaly v rámci Výboru hanáckýho práva. Paní Dovrtělová, která má toto na starosti, zjistila, že Obec Racková má možnost půjčení několika málo kusů dětských krojů (pro věk asi  3-12 let), jinak by občané mohli zkusit v obci Sazovice, kde pořádali „Právo“ v loňském roce.

Nakonec ještě informace pro nové účastníky průvodu Hanáckýho práva. Kupí se od nich sdělení, že neví, co jejich funkce na „Právu“ obnáší. Výbor se domluvil na promítnutí minulého ročníku „Práva“ na sále Hasičské zbrojnice. V měsíci dubnu by se domluvily maximálně dva termíny promítání na následující měsíc květen, případně začátek června.

Děkuje SDH Mysločovice


Nejbližší zasedání ZO
4.9.2017 od 18:00 hodin

Ze zasedání ZO 31.7.2017

zápis z jednání (.pdf)

Obec je členem Mikroregionu Žídelná

stránky mikroregionu

Obec spadá do působnosti MAS Partnerství Moštěnka

stránky MAS
logo_mas_bar_01.jpg

Víte, že v obci

... je k 31.7. 624 občanů a 19 cizinců?
... je průměrný věk obyvatele 40,79 roku?

Sociální služby ve Zlínském kraji

Elektronický katalog
SO.gif

Právní poradna

Přesměrování na poradnu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.myslocovice.cz

Registrujte se zde
myslocovice_footer.png