Vyhledat v textu

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Život v obci > Akce, které se budou konat > Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasDatum konání:
1.12.2021
Datum ukončení:
31.12.2021

Vážení občané,

spustili jsme pro vás službu Mobilní Rozhlas, díky které vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru informací a už nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle Vašich zájmů Vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace, kterou si stáhnete do svých mobilních telefonů, což je nejrychlejší komunikace.
Služba je zdarma!
Co Vám přihlášení do Mobilního Rozhlasu přináší?

  • Upozornění na krizové události  
  • Novinky a důležitá upozornění z úřadu
  • Pozvánky na kulturní a sportovní akce
  • Možnost vyjádřit svůj názor v online anketách
  • Nabídky firem, nabídky prodeje, odstávky a poruchy

V registračním procesu si sami můžete nastavit, jaké typy informací vás zajímají (zvolíte si skupiny informací viz registrační formulář). Doporučujeme vyplnit Vaše telefonní číslo i e-mail, abychom Vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (např. havárie vody, přívalové deště atd.).

Vaše údaje jsou v bezpečí a v souladu s GDPR.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ: https://myslocovice.mobilnirozhlas.cz/

Odkaz najdete i v pravém rohu na webových stránkách obce.

Registrovat se můžete také osobně přímo na našem úřadu, pondělí a středa od 16 do 18 hodin u p. Juráška - rádi vám pomůžeme, zde je ke stažení registrační leták (.pdf).

Od 1. 1. 2022 již pravděpodobně bude ukončeno rozesílání zpráv přes SMS rozhlas, rozesílání SMS se s narůstajícím počtem uživatelů velmi zpomalilo, je chybové a není tak operativní.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů