Vyhledat v textu

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Život v obci > Akce, které se budou konat > Osvobození od místního poplatku za obecní systém odpadového hospodářství

Osvobození od místního poplatku za obecní systém odpadového hospodářstvíŽádáme všechny poplatníky místního poplatku za obecní systém odpadového hospodářství, aby si zkontrolovali, zda nemají nárok na osovobození od tohoto poplatku viz čl. 7 Obecně závazné vyhlášky obce Mysločovice č. 2/2021, o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství.
Jedná se např. o osoby, které jsou poplatníkem poplatku za odkládání komunálního odpadu z nemovité věci v jiné obci a mají v této jiné obci bydliště. Dále např. o osoby umístěné v domově pro osoby se zdravotním postižením, domově pro seniory atd. Stále jsou u nás také osvobozeny osoby, které pobývají v zahraničí déle než šest měsíců příslušného kalendářního roku.
Pro poplatkové období 2022 je osvobození potřeba dokladovat nejpozději do 30. 1. 2022, jinak nárok na osvobození zaniká.
Další informace k tomuto místnímu poplatku kliknutím zde.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů