Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Zajišťujeme pro Vás > Obědy pro občany

Obědy pro občany

Z důvodu rekonstrukce základní školy v letošním roce dojde od 19. 6. 2017 ke změně dodavatele obědů, bude jím firma JOSPO z Holešova. Po dobu prázdnin v ZŠ, od 3. 7. 2017,  pak jako každý rok pí Bránecká z Hulína. Z Z tohoto důvodu se muselo přistoupit k úpravě ceny obědu.
Zastupitelstvo  obce na svém zasedání 2. 5. 2017 přijalo toto usnesení: „Zastupitelstvo obce Mysločovice schvaluje pro období rekonstrukce základní školy v letošním roce 1) při odebírání obědů od formy JOSPO, a.s. cenu obědu pro stávající strávníky - důchodce ve výši 57 Kč a cizího strávníka a nové důchodce 74 Kč, 2) při odebírání obědů od pí Bránecké cenu obědu pro stávající strávníky - důchodce ve výši 65 Kč a cizího strávníka a nové důchodce 82 Kč.“


Obec zajišťuje pro své občany, zejména důchodce, obědy.
Jídelníček je k nahlédnutí na na stránkách základní školy, v rubrice školní jídelna, je zde zveřejňován nově zpravidla vždy v pátek, a to na týden dopředu.

Obědy jsou dováženy v nádobách občanů ze základní školy v naší obci, tudíž máte zaručeno, že splňují veškeré normy a zásady správného stravování a skladby jídelníčku během týdne.

Vydávají se od 11:00 do 11:15 hodin na OÚ. Nemohoucím občanům je poté zajištěna donáška domů.

Objednávají se den dopředu, a to u pí Vylíčilové na OÚ, vyjímečně u vedoucí školní jídelny ZŠ. Odhlásit oběd na daný den můžete nejpozději do 15:00 hodin předchozího dne buď na OÚ nebo u vedoucí škoní jídelny v základní škole.

Také cena oběda je jistě vyhovující (důchodci 49 Kč, ostatní 59 Kč). Za tuto cenu doma každý den neuvaříte, navíc máte zajištěno, že Vaše strava nebude jednotvárná a vyhnete se tak různým zdravotním komplikacím vyplývajícím z jednotvárného stravování.

I naše školní jídelna si od 13. 12. 2014 plní svoji zákonnou povinnost vyznačovat v jídelníčku stanovené alergeny, které to které jídlo obsahuje.
Seznam alergenů zde (.pdf)

Poslední aktualizace 9. 6. 2017

Nejbližší zasedání ZO
8.1.2018 od 18:00 hodin

Ze zasedání ZO 27.11.2017 

zápis z jednání (.pdf)

Obec je členem Mikroregionu Žídelná

stránky mikroregionu

Obec spadá do působnosti MAS Partnerství Moštěnka

stránky MAS
logo_mas_bar_01.jpg

Víte, že v obci

... je k 31.10. 627 občanů a 19 cizinců?
... je průměrný věk obyvatele 40,76 roku?

Sociální služby ve Zlínském kraji

Elektronický katalog
SO.gif

Právní poradna

Přesměrování na poradnu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.myslocovice.cz

Registrujte se zde
myslocovice_footer.png