Vyhledat v textu

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Zajišťujeme pro Vás > Obědy pro občany

Obědy pro občany

Přes prázdniny 2021, v době uzavření školní jídelny ZŠ, budou obědy dováženy z firmy DOOT. Z toho důvodu se mění cena obědu - pro důchodce 80 Kč, pro ostatní strávníky a nové důchodce 105 Kč.

Zastupitelstvo obce Mysločovice schválilo s účinností od 10. 2. 2020 cenu obědu pro důchodce 70 Kč (dosud 60 Kč), pro cizí strávníky 95 Kč (dosud 86 Kč). Změna z důvodu zvýšení mzdových nákladů a navýšení ceny obědu ze školy.

Obec zajišťuje pro své občany, zejména důchodce, a to i plně invalidni důchodce, obědy.

Jídelníček je k nahlédnutí na stránkách základní školy, v rubrice školní jídelna, je zde zveřejňován nově zpravidla vždy ve čtvrtek odpoledne, a to na týden dopředu.

Obědy jsou dováženy v nádobách občanů ze základní školy v naší obci, tudíž máte zaručeno, že splňují veškeré normy a zásady správného stravování a skladby jídelníčku během týdne.

Vydávají se od 11:00 do 11:15 hodin na OÚ. Nemohoucím občanům je poté zajištěna donáška domů.

Objednávají se na týden dopředu, ale lze i den dopředu, a to u pí Adamčíkové na OÚ, vyjímečně u vedoucí školní jídelny ZŠ. Odhlásit oběd na daný den můžete nejpozději do 15:00 hodin předchozího dne buď na OÚ nebo u vedoucí škoní jídelny v základní škole.

I naše školní jídelna si od 13. 12. 2014 plní svoji zákonnou povinnost vyznačovat v jídelníčku stanovené alergeny, které to které jídlo obsahuje.

Poslední aktualizace 16.6.2021