Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Život v obci > Úspěchy našich občanů

Úspěchy našich občanů

Kolikrát ani nevíme, že náš soused či sousedka či jejich děti v něčem vynikají, něčeho dosáhli. Zatím u nás nemáme úspěšné olympioniky či nositele Nobelovy ceny, ale kdoví. Každý i malý úspěch se časem může stát základem něčeho velkého. A proto jsme se rozhodli na tomto místě Vás od roku 2007 seznamovat s menšími či většími úspěchy našich občanů. Pokud víte
o někom úspěšném kolem sebe, nenechejte si to pro sebe a sdělte nám to! Rádi zveřejníme.

Václav Utinek

- Mistr ČR v extrémním závodu „Adidas 24 hodin nad Lysé hoře“, který proběhl 23.-25.1.2015.
Více informací zde.

Václav Utinek

- stavitel cykloparku V Mysločovicích
článek v časopise VELO 9/2014 (.pdf)

Lajda Jaroslav a Stoklásek Vlastislav

- v roce 2012 byli oba vyznamenáni zlatou medailí prof. MUDr. J. Jánského za bezplatné dárcovství krve - 40 odběrů.

Václav Utinek

 - koncem ledna 2013 velký úspěch v závodě "ADIDAS 24 HODIN NA LYSÉ HOŘE" - vytrvalostní akci určené pro širokou sportovní veřejnost. Jedná se o 24 hodin trvající extrémní horskou štafetu dvojic společně se sólo závodem jednotlivců, který je vyhlášen jako Zimní MČR v horském maratonu jednotlivců. Umístil se jako 1. v kategorii "tým", "nad 50 let" (věk se počítá dle staršího z dvojice).
Výsledková listina (.pdf).
Odkaz na stránky závodu.

Václav Utinek

- v září 2012 úspěch v závodě "Adidas - Continental Beskydská sedmička" – extrémní přechod Beskyd Javorový - Javorník a Mistrovství České Republiky v horském maratonu dvojic (dále jen MČR). Umístil se jako 25. v kategorii "sport". "do 40 let".
Jednalo se o 3. ročník horského maratonu dvojic Beskydská sedmička 2012, který se uskutečnil o víkendu 7.-.9 září, nabídl třem tisícovkám účastníků možnost poměřit své síly jak se soupeři, tak především se sebou samotnými. Trasa dlouhá 95 kilometrů s převýšením 5430 metrů vedla ze slezského Třince přes celé Beskydy až do Frenštátu pod Radhoštěm. Oproti předchozím létům se tak směr závodu otočil a populární B7 dostala opět jiný rozměr. Prudké seběhy se změnily v prudká stoupání a táhlejší výstupy v delší seběh. Po startu navíc přibyla dlouhá rovinka pod první kopec.
Výsledková listina.
Odkaz na stránky závodu.

Petra Žáková

- ocenění Zlínským krajem za volnočasovou práci s mládeží, 24. 11. 2011.              Vedoucí kolektivu mladých hasičů SDH Mysločovice. Vedení mládeže se věnuje od roku 1995. Dosažené sportovní úspěchy: 4x1.m. Zlínské ligy, 3x1.m. Středomoravského poháru mládeže, okresní kolo celostátní hry Plamen - 1.m. v roce 2009, 2.m v roce 2010.
Organizuje každoroční soustředění, výlety, kulturní a sportovní akce pro děti, pravidelné schůzky v podobě letních tréninků a v zimním období probíhá příprava v tělocvičně ZŠ. Mimo tyto aktivity působí jako předseda Kulturního výboru a výboru pro mládež Zastupitelstva obce Mysločovice, kde organizují další sportovní a kulturní akce pro děti a mládež celé obce a blízkého okolí. Není povoláním pedagog.

Vyhodnocení 1. částVyhodnocení 2. část

Radin Kutra - úspěchy v chovu holubů rysů - článek z měsíčníku Chovatel, 10/2009                 1. strana (.pdf), 2. strana (.pdf)
Pavel Kučera - úspěch v brokové střelbě
Josef Gába - úspěch na Mistrovství ČR v Kovbojské akční střelbě
 
Jitka Gazdošová - úspěch v soutěži Miss Elegance, kterou vyhlásil v roce 2006 časopis Burda
Václav Utinek - mistr republiky amatérů 2006 v závodech horských kol

Poslední aktualizace 26. 1. 2015

 

 

 

Nejbližší zasedání ZO
5. 6. 2019

zápis ze zasedání (.pdf)
17. 5. 2019

Obec je členem Mikroregionu Žídelná

Obec spadá do působnosti MAS Partnerství Moštěnka

stránky MAS
logo_mas_bar_01.jpg

Víte, že v obci

... je k 15. 5. 637 občanů a 21 cizinců?
... je průměrný věk obyvatele 40,68 roku?

Sociální služby ve Zlínském kraji

Elektronický katalog
SO.gif

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.myslocovice.cz

Registrujte se zde
myslocovice_footer.png