Vyhledat v textu

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Popis úřadu > Zastupitelstvo, výbory

Složení zastupitelstva obce a jeho výborů

Zastupitelstvo - volební období 2018-2022

Titul, jméno, příjmení zastupitelem za od do
Ing. Petr Bureš Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 6.10.2018  
Petr Jurášek, místostarosta obce Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová  6.10.2018  
Ing. Radim Kutra TJ SOKOL Mysločovice, z.s.  6.10.2018  
Vlastislav Stoklásek Sbor dobrovolných hasičů Mysločovice  6.10.2018  
Václav Utinek Sbor dobrovolných hasičů Mysločovice  6.10.2018  
Vladimír Večeřa Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová  6.10.2018  
Pavel Žák, starosta obce Sbor dobrovolných hasičů Mysločovice  6.10.2018  

Informace k výsledkům voleb v roce 2018 zjistíte kliknutím zde (.pdf).

Výbory zastupitelstva:

Finanční výbor - předseda Ing. Petr Bureš
další členové: Mgr. Miloslav Jančík a pí Leona Dřímalová
Kontrolní výbor - předseda p. Vlastislav Stoklásek
další členové: Bc. Daniela Kůdelíková a ing. Michal Juřica
Výbor pro stavební záležitosti a životní prostředí - předseda ing. Radim Kutra
další členové: p. Dušan Dosoudil, ing. arch. Martin Dřímal a p. Stanislav Běhula
Kulturní a sportovní výbor - předseda p. Václav Utinek
další členové: pí Lenka Utinková, bc. Petra Zábojníková a Mgr. Radek Zábojník
Výbor pro sociální záležitosti - předseda p. Vladimír Večeřa
další členové: pí Lucie Bartoňová a pí Jana Jurášková

Zastupitelstvo - volební období 2014-2018

Titul, jméno, příjmení zastupitelem za od do
Ing. Petr Bureš Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 11.10.2014  05.10.2018
Lukáš Dovrtěl,
neuvolněný místostarosta obce
TJ SOKOL Mysločovice, o.s. 11.11.2014 05.10.2018, od 06.10.2018 výkon pravomocí místostarosty do zvolení nového starosty 
Zdeněk Gazdoš TJ SOKOL Mysločovice, o.s. 11.10.2014  10.11.2014
Mgr. Jitka Gazdošová      Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 11.10.2014  30.06.2015
Mgr. Miloslav Jančík TJ SOKOL Mysločovice, o.s. 11.10.2014  05.10.2018
Petr Jurášek Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 03.08.2015  05.10.2018
Ing. Radim Kutra TJ SOKOL Mysločovice, o.s. 11.10.2014  05.10.2018
Vlastislav Stoklásek Sbor dobrovolných hasičů Mysločovice 11.10.2014  05.10.2018
Pavel Žák,
uvolněný starosta obce
Sbor dobrovolných hasičů Mysločovice 11.10.2014 05.10.2018, od 06.10.2018 výkon pravomocí místostarosty do zvolení nového starosty  

Výbory zastupitelstva:

Finanční výbor - předseda Mgr. Miloslav Jančík
další členové: Ing. Petr Bureš, pí Romana Pravdíková
Kontrolní výbor - předseda p. Vlastislav Stoklásek
další členové: ing. Michal Juřica, pí Petra Zábojníková
Výbor pro stavební záležitosti - předseda ing. Radim Kutra
další členové: p. Dušan Dosoudil, ing. arch. Martin Dřímal, p. Petr Mašláň, p. Vítězslav Pitřík
Kulturní výbor a výbor pro sociální záležitosti - předseda p. Petr Jurášek
další členové: p. Budiš, pí Budišová, pí Jurášková, pí Vylíčilová
Výbor pro životní prostředí - předseda Mgr. Miloslav Jančík
další členové: p. Stanislav Běhula, p. Miloslav Jančík st.

Zastupitelstvo - volební období 2010-2014

Jméno, příjmení zastupitelem za od do
Ing. Petr Bureš NEZÁVISLÍ MYSLOČOVIC 16.10.2010 10.10.2014
Dušan Dosoudil, neuvolněný místostarosta obce Sbor dobrovolných hasičů v Mysločovicích 16.10.2010 10.10.2014, od 11.10.2014 výkon pravomocí místostarosty do zvolení nového starosty 18.11.2014
Jaroslav Dřímal TJ SOKOL MYSLOČOVICE 16.10.2010 10.10.2014
Zdeněk Gazdoš TJ SOKOL MYSLOČOVICE 16.10.2010 10.10.2014
Vlastislav Stoklásek Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 16.10.2010 10.10.2014
Pavel Žák,
uvolněný starosta obce
Sbor dobrovolných hasičů v Mysločovicích 16.10.2010 10.10.2014, od 11.10.2014 výkon pravomocí starosty do zvolení nového starosty 18.11.2014
Petra Žáková Sbor dobrovolných hasičů v Mysločovicích 16.10.2010 10.10.2014

Výbory zastupitelstva:

Finanční výbor - předseda ing. Bureš
další členové: pí Daniela Kůdelíková, pí Libuše Strnadlová

Kontrolní výbor - předseda p. Stoklásek další členové: ing. Michal Juřica, ing. Roman Mezl Výbor pro stavební záležitosti a životní prostředí - předseda p. Dřímal
další členové: p. Stanislav Běhula, p. Dušan Dosoudil, ing. Radim Kutra, p. Vítězslav Pitřík

Kulturní výbor a výbor pro mládež - předsedkyně pí Žáková
další členové: p. Martin Budiš, pí Jana Budišová, pí Marie Jankůjová (do 9. 10. 2011), pí Iveta Hradilová (od 10. 10. 2011),
pí Daniela Kůdelíková

Výbor pro sociální záležitosti a tělovýchovu - předseda p. Gazdoš
další členové: Mgr. Pavel Fryštacký, sl. Hana Nováková, pí Vladislava Stoklásková, pí Petra Zábojníková

Zastupitelstvo - volební období 2006-2010

Jméno, příjmení zastupitelem za od do
Milan Bilík KDU-ČSL 21.10.2006 15.10.2010
František Dřímal
uvoněný starosta obce
KDU-ČSL 21.10.2006 9.11.2010
Zdeněk Gazdoš TJ SOKOL Mysločovice, o.s. 21.10.2006 15.10.2010
Ing. Radim Kutra TJ SOKOL Mysločovice, o.s. 21.10.2006 15.10.2010
Ing. Roman Mezl KDU-ČSL 21.10.2006 15.10.2010
Ivan Miserovský
neuvolněný místostarosta obce
SDH Mysločovice 21.10.2006 9.11.2010
Petr Žák TJ SOKOL Mysločovice, o.s. 1.6.2007 15.10.2010
František Stoklásek TJ SOKOL Mysločovice, o.s. 21.10.2006 31.5.2007

Poslední aktualizace 12.11.2018