Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Úřední deska > Úřední deska 2013-2017

Úřední deska 2013-2017


Elektronická úřední deska (EÚD) je zřizována s ohledem na § 26 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů.
EUD je určena ke zveřejňování dokumentů vyvěšených na úřední desce Obecního úřadu Mysločovice způsobem umožňující dálkový přístup.
Obsah EUD má informativní charakter.
Dokumenty, které jsou zde zveřejněny jsou v listinné podobě zveřejněny na úřední desce Obecního úřadu Mysločovice (u OÚ, před vchodem k mateřské škole).

Povinně zveřejňované informace o obci dle zákona č. 106/1999 Sb., jejich souhrn, najdete kliknutím zde.

Kategorie:


Údaje o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů

   
- adresa pro doručování dokumentů v analogové podobě, která je současně adresou pro doručování dokumentů v digitální podobě doručovaných na přenosných technických nosičích dat:
Obecní úřad Mysločovice
763 01  Mysločovice 21
- úřední hodiny podatelny:
pondělí: 7:30-11:30, 12:30-17:00
středa: 7:30-11:30, 12:30-18:00
úterý, čtvrtek, pátek: 7:00-11:30, 12:30-15:00.
- elektronická adresa podatelny, kterou je adresa elektronické pošty:
ou@myslocovice.cz
- identifikátor datové schránky: 5x4b3rh
- přehled datových formátů dokumentů obsažených v datové zprávě, ve kterých jsou přijímány dokumenty v digitální podobě:
datové zprávy jsou přijímány zpravidla ve formátech: html, htm, pdf, jpg, rtf , doc, txt, xls. V případě dalších formátů vzneste dotaz na naši e-podatelnu, kde vám sdělí, zda je daný formát akceptovatelný.
-
přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých jsou přijímány dokumenty v digitální podobě:
datové zprávy jsou přijímány na CD či DVD, popř. na 3,5´´disketách zformátovaných v souborovém systému FAT (DOS a Windows). V případě pochybností vzneste dotaz na naši e-podatelnu, kde vám sdělí, zda jsou technické parametry daného fyzického nosiče akceptovatelné.
- způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na informacích zpracovávaných původcem:
datová zpráva, u které byl zjištěn škodlivý software nebo chybný formát, není zpracovávána. Pokud odesilatel neobdrží zprávu potvrzující doručení a zprávu o zařazení do zpracování, je pravděpodobné, že se jednalo o takto poškozenou zprávu, kterou nelze zpracovat.
- důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě, které nejsou podáním nebo podnětem a nelze je vyřídit podle jiného právního předpisu:
příjem takového dokumentu je řešen individuálně, v případě, že je znám odesílatel, je tento kontaktován ohledně doplnění dokumentu, v případě, že odesílatel znám není, je dokument založen a nebude s ním pracováno.
   

Informace Policie ČR

Obec spadá pod Obvodní oddělení Policie ČR v Otrokovicích, nám. 3. května 1342:
telefon: 974 662 602
fax: 577 923 636
e-mail: zloopotrok@mvcr.cz

Návod na stažení dokumentu

Chcete-li uložit některý dokument z výše uvedených přímo k sobě do počítače, potom klikněte pravým tlačítkem myši na požadovaný dokument a rozbalí se Vám na obrazovce nabídka Vašeho prohlížeče. V této nabídce vyberte položku "Uložit cíl jako..., uložit obrázek jako..." a pak už si jen vyberte, kam chcete dokument uložit.
Pozn.: tento postup je platný pro prohlížeče Internet Explorer. Používáte-li jiný typ prohlížeče webových stránek, pak by měl být postup při přímém uložení dokumentu podobný.
Dokumenty v PDF formátu je možné prohlížet pokud máte u sebe v počítači nainstalovaný software Adobe Acrobat Reader. Pokud máte o tento program zájem, pak je k dispozici zdarma ke stažení vpravo na liště.